ukáš.Bohužel sitauace je nyní taková, že vypadá že se nic neděje, ale stále se toho děje plno. Hlavně se řešilo zastřešení našich letištních Unimobuňek, aby se po každém větším dešti neřešilo že tam zatéká. Koncem roku 2019 jsme dostali darem od Juraje Tinky železné profily ze starých hangárů, aby jsme je použili na výrobu konstrukce na střechu. Materiál se odvezl k Davidu Bilíčkovi na firmu a ten po chvílích konstrukci posvařoval. Během dubna se celá konstrukce převezla na letiště a byla uspořádána první brigáda kdy se montovala konstrukce na střechu. Poté se čekalo na objednané plechy a druhá brigáda byla koncem dubna, kdy se plechy montovaly na střechu. Největší zásluhu na tomhle všem má David B. a Mirek M… Samozřejmě taky děkuji všem, kteří se na těchto dvou větších brigádách podíleli, nebudu vás tu jmenovat. kdo byl tak víte a určitě se vám to příjemně promítne při placení poplatků pro další rok.

Já se ani jedné brigády kvůli práci bohužel zúčastnit nemohl, tak jsem se jen s pár lidma domluvil a o víkendu kdy jsme měli čas, byli jsme domluveni že půjdeme lítat a když nakonec počasí dovolilo tak jsme začali pergolu a unimobuňky brousit a natírat. Jenže tím že dřevo je totálně vyschlé, tak barva která nám měla vyjít na vše, vyšla nakonec jen na 1/3 toho co jsme počítali. Takže barvu zajedu ještě dokoupit a počítejte i ostatní s tím, že budou minimálně ještě 1 – 2 brigády na to aby se boudy dodělaly zvenčí, a pak se začal dělat i interiér. V hlavě máme i pořízení elektrocentrály aby jsme na letišti měli elektřinu.

Veškeré info o brigádách už opravdu asi nebudeme rozesílat každému v SMS a budeme je vždy psát zde na web do pravého sloupečku, protože z 30ti odeslaných zpráv se nám vrátí pouze cca 5 odpovědí, a to stejně jen od lidí kteří chodí a pomáhají všude kde můžou. I když nemůžete tak prosím dejte vědět. V klubu je nás k dnešnímu dni 35členů a aktivně se na vystoupeních, brigádách a jiných akcích podílí 10lidí..

Všem kteří se jakkoliv podíleli mockrát děkujeme.

Kategorie: Aktuality