Tradiční akce na netradičním místě. I tak by se letos dala nazvat tato akce, kterou jsme minimálně pro letošek přesunili k nám na letiště místo tradičního Kelče. Důvody všichni ví a je jen na ostatních jak se k tomu postaví. A nyní již k akci. Pár jedinců na akci dorazilo již v neděli a hrdinsky drželi naše pozice v boji o místo v kempu. Ostatní účastníci se začali sjíždět v úterý/středu, podle jejcih časových možností. Hospodu nám letos zajistil Tomáš s Ivošem, které většina již zná z dřívějších akcí. Funkce se zhostili na jedničku a vše klapalo jak mělo. Během celé akce se za náma stavilo plno kamarádů pilotů z okolních modelářských klubů a lítalo se skoro pořád když se zrovna dalo a nefoukalo víc než bylo zdrávo. Jinak co se počasí týče tak to by nebyla akce Kelč abychom alespoň jednou pořádně nezmokli. Sešlo se nás trochu méně než jsem čekal ale za to se sešlo zdravé jádro a akci jsme si užili. Letošní akci si asi nejvíce užily děti, pro které jsme dostali od firmy Náš-Net.org zapůjčený skákací hrad, pořádala se vodní bitva, večerní letní kino a vrchol všeho byla tradiční páteční stezka odvahy, která se nám letos obzvlášť povedla, letos jsme stezku posunuli na nový level a byly na ni skvělé ohlasy. Celá akce se nesla v přátelské atmosféře a bylo celou dobu o zábavu postaráno.

Hlavně bych chtěl poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě a chodu celé akce, ať už přes hrabání, sekání, páskování, dovoz skákacího hradu, přípravy stezky odvahy, chodu hospody atd. Každý ví jak se podílel nebo nikoli a těm kteří se podíleli tak moc děkuju, uspořádat takovou akci v pár lidech se prostě nedá. A taky velký dík patří klukům z hangáru, kteří nám hangáry poskytli na schování modelů přes noc.

Za mě se akce víc než povedla a jsem rád, že se nám takovou akci podařilo uspořádat. Na akci proběhlo pár změn, hlavně co se týče uspořádání kempu a vypáskovaní letiště, tyto věci bych chtěl zanechal a zavést i na dalších našich akcích. Takové řešení se osvědčilo a všichni byli spokojeni.

Jak celá akce probíhala snad napoví fotky, jsou jen trošku přeházené, jsou o 4 lidí a každý foťák si je značí jinak..