Rádi bychom Vás pozvali na přátelské polétání na našem domovském letišti v Příboře. Kdo již byl u nás na podzimní akci tak ví jak to u nás funguje a že jsme super parta, kde není o zábavu a lítání nouze. Vzhledem k tomu že na letišti tentokrát budeme déle a ve větším počtu lidí, tak akce dozná nějakých nucených změn, které jsme několikrát probírali a přemýšleli jak to vše podat.. Asi se potkáme s nějakou vlnou nesouhlasu ale bohužel to v dnešní době jinak nejde. Průměrně nás taková akce pro představu vyjde cca 12 – 15tis..

Pro ty co u nás nikdy nebyli, tak letiště se nachází ZDE

____________________________________________________________________________________________
V současnosti nic bohužel není zadarmo a tudíž ani my už nemůžeme veškeré takovéto akce plně sponzorovat. Příprava a nachystání letiště stálo nějakou korunu, takže jsme se dohodli na tomto financování. Myslíme, že to nikoho za full servis neurazí. Nehledě na to že se platí i na okolních letištích a my byli skoro poslední, kteří to financovali z vlastní kapsy.
Na letišti k dispozici kuchyňka, WC, ohniště, grill, nabíjení, stan/hangár na letadla, voda, hospoda kde si budete moct koupit pivo + jídlo

Ceník ubytování:

  • Karavan/Stan                                                                      100,-/no