Věnujte pozornost tomuto příspěvku

Lukáš.Rok s rokem se nám sešel a opět se nám blíží konec roku. To znamená že musíme opět zaplatit členské poplatky pro nadcházejicí rok 2021. Jen letos to bude trochu jiné. Od nového roku pro nás modeláře platí nový zákon o registraci. Vy jako členové našeho klubu, se nemusíte starat v podstatě vůbec o nic. Veškeré registrace již z větší části proběhly automaticky podle Evidenční karty, kterou každý rok posíláme na svaz. Jen prosím všichni včas zaplaťte příspěvky aby jsem mohli registrace a vše kolem dokončit opravdu včas do konce roku, ať do roku 2021 vstupujeme v pořádku.

Jsou jen dvě věci, které po vás potřebuju :

1) v odkaze níže ( Kontrola licence ) si prosím zkontrolujte podle svého licenčního čísla (Naleznete na průkazce), zda registrace proběhla v pořádku. Pokud by byly nějaké nesrovnalosti tak mě prosím kontaktuje ( o Robinovi K. vím že je problém, chybí mi v EK email, který jsem již doplnil a po aktualizaci Karty klubu na svazu se vše napraví.

Kontrola Licence

2) Na každý svůj model od 250g letové hmotnosti je třeba viditelně umístit (například na směrovku) číslo své licence (např. CZE510-34) a číslo registrace Svazu modelářů pod ÚCL  ( na číslo se momentálně čeká od UCL)

Určitě ale VŠEM doporučuji si přečíst tento článek, hlavně první část : https://svazmodelaru.cz/klem/vyplneni-evidecnich-karet/

Letos jsme se dohodli že dáme členské bonusy i za účast na brigádě, protože jsme letos moc po vystoupeních nejezdili z důvodu COVIDu a udělali jsme plno práce na letišti. Dva z našich členů (David B. a Honza M.)  tak dovezli na brigády plno svého vlastního materiálu bez toho aby si jej nechali zaplatit. Tak z toho důvodu jsme se dohodli že těmto členům nebudeme účtovat žádné poplatky pro rok 2021. To jen pro vysvětlenou, kdyby se někdo ptal proč tito lidé mají v kolonce na zaplacení částku NULA.

V pravé části tohoto příspěvku naleznete dokument (Poplatky 2021) s tabulkou, kde se najdete v kolonce a vidíte pak částku, kterou máte zaplatit na členství pro rok 2021.

Poplatek zaplaťte převodem na účet 1020888814/6100 LMK Nový Jičín
Variabilní symbol 2021, do poznámky uveďte jméno.
Prosím zaplatit nejpozději do 30.11.2020

Kategorie: Aktuality