Rok nám utekl jako voda a opět nás čekala členská výroční schůze na již tradičním místě v Policejním klubu. Letošní výroční schůze se zúčastnilo 26 členů což je z 54 členů za mě dost velká bída. Pár členů ( 9 ) se mi omluvilo z výroční schůze a zbytek bez jakékoli komunikace a omluvy. Vím že je pár členů v klubu jen kvůli licenci, ale je slušnost se alespoň omluvit že nedorazím, jelikož je pro mě pak snažší objednávání jídla na večeři když vím kolik lidí přesně můžu očekávat. Nehledě na to, nakládání s klubovými penězi se týká všech členů.

  1. Nejdůležitější téma schůze byla volba nového pokladníka.

Mirek po několika letech kdy byl pokladníkem našeho klubu se rozhodl v této funkci skončit a následovala debata ( bez úspěchu ) a volba nového pokladníka, kterým se od letošního roku stala Pavlína Mařáková se kterou jsme tuto pozici probírali již dopředu. Kdo jezdí pravidelně na akce a letiště tak zná. Osobně mě mrzelo, že i při dotazu nikdo do debaty nepřispěl jakýmkoliv návrhem a většina hlasovala pouze aby funkci nemuseli plnit oni.

2. Nový systém SMČR + průkazky

Od letošního roku jsou veškeré klubové náležitosti se svazem řešeny pouze elektronicky přes nový systém. Tudíž znamená, že i průkazky jsou nyní již pouze elektronicky. K 9.2.2023 by jste již všichni měli mít elektronické kartičky v mailu. Bohužel tím že jsou platné na daný rok tak je nesmysl dělat plastové varianty. Tvorba kartiček tímto padá.

3. Debata na téma kolem akce Kelč

Proběhla výživná diskuze ohledně tradiční akce v kelči… Již několik let je za mě akce v sestupné tendenci a hlav