Otvírání nebe bylo skvělým začátkem sezony. Přálo nám i velice pěkné počasí. Sešli jsme se v hojném počtu a od rána bylo na co se dívat. V kuchyni vždy připravené jídlo a pití, za které děkujeme Tomášovi. Za spodní část detailnějších fotografií děkujeme Michalovi Jakubcovi. Těšíme se na další setkání. 🙂

 

 

 

 

Kategorie: Aktuality

0 komentářů

Napsat komentář

Zástupce avatara

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *