Aktuality
Otvírání nebe na Příborském letišti
Otvírání nebe bylo skvělým začátkem sezony. Přálo nám i velice pěkné počasí. Sešli jsme se v hojném počtu a od rána bylo na co se dívat. V kuchyni vždy připravené jídlo a pití, za které děkujeme Tomášovi. Za spodní část detailnějších fotografií děkujeme Michalovi Jakubcovi. Těšíme se na další setkání. Číst více

